Bestuur & Commissies

BESTUUR & COMMISSIES  
   
Bestuur  
Eric Herman [email protected]
Miranda Wiertz-Demmers [email protected]
Jos Weijts [email protected]
Harry Bakx [email protected]
Paul Kelling [email protected]
Milja Luijks-Borremans [email protected]
Kim Cremer [email protected]
   
Kascommissie [email protected]
Vivian van Kaam  
Monique de Klerk  
Bommel van Paassen  
   
Ledenadministratie [email protected]
Kim Cremer  
   
Accountant [email protected]
Robbert Jan van Doremalen  
   
Vertrouwenscontactpersoon [email protected]smashboz.nl
Monique de Klerk  
   
Website [email protected]
Helma van Zwol  
   
Communicatie commissie [email protected]
Miranda Wiertz-Demmers  
Helma van Zwol  
Marielle Franken  
Steven Peels  
   
Sponsorcommissie [email protected]
Frank Wiertz Voorzitter
Jeroen van Doremalen  
Pim van Dijk  
Harry Bakx  
Janetta van Beek-Wildeboer  
   
Ledencoach [email protected]
Sonja Dekker-Wisselink  
Daniel Kamp  
Lotte van den Bergh (jeugd)  
Eef Bakx (50 plus)  
   
Bar Planning [email protected]
Corine Cuelenaere Planning Barbezetting
   
Exploitatie Clubhuis [email protected]
Harry Bakx Voorzitter
Richard Mol  
Hil van Tol  
Ron van den Bergh  
Iwan van Berkum  
Corry Berserik  
Jack Groffen  
Hans Maartense  
Gerry Matthijssen  
Jack Snepvangers  
Els Barends  
Wouter Wille  
Yusuf Kaplan  
Yvonne Verhulst  
Jan van de Wouw  
Linh Pham  
   
Accommodatiecommissie [email protected]
Harry Bakx Voorzitter
Chris van Bergen  
Jos van de Voorde  
Thom van Bladel  
Jack Brussé  
Ben van Ditshuizen  
Leo Hagenaars  
Sjaan Musters  
Toine Huijbregts  
Johan Kaan  
Johan Gebuis  
Jacques van Loon  
Gert Ouwerling  
Nico Timmermans  
Sjaan Verbogt  
Geert Verschuren  
Marcel Valk  
Ad Buckens Adviseur
   
Baanonderhoud  
Leo Hagenaars  
Co Heynen  
Wim Karman  
Sjaan Verbogt  
Rien Reemers  
Albert Snoek  
Jos Verdult  
   
Evenementen [email protected]
Andor Blok Voorzitter
Marlene van Doremalen  
Loes Siderius  
Frederique van de Velde  
Lianne Oosterling  
Tseard Hofstra  
   
Starters Toernooi [email protected]
   
Interne Competitie [email protected]
Yusuf Kaplan  
Alex Hopstaken  
   
Mixavonden [email protected]
Nel van Treijen  
Jack Snepvangers  
Yusuf Kaplan  
   
Senioren+ Commissie [email protected]
Harry Bakx Voorzitter
R. van Efferen  
Ton Tak  
Sjaan Verbogt  
Marieke Verschuren-Schonk  
   
Hereninloop [email protected]
Harry Bakx  
Johan Kaan  
Thom van Bladel  
   
Damesinloop  
Els Hoyer  
   
Jeugd [email protected]
Walter van Bedaf Voorzitter
Annemarie van den Bergh  
Milja Luijks-Borremans  
Aukje Schot  
Koert van den Bergh  
Chiel van der Voorde  
   
JC NEXT GENERATION [email protected]
Lotte van den Bergh  
Espen van Ginneken  
Femke Luijks  
Elyse Lameir  
Rijk Melis  
Cas Kemperman  
   
Peperbustoernooi [email protected]
Nicole Herman-van Poppelen Voorzitter
Dave Herman  
Jos van de Voorde  
Romy Oosting  
Senna Bijkerk  
   
Mentortennis [email protected]
Koert van den Bergh  
Luca Dekker  
   
Technische commissie [email protected]
Jeroen van Doremalen  
Monique Groffen-Keij Voorzitter
Dick Waasdorp  
Robert Wijnveen  
   
Het Smash Open [email protected]l
Steven Peels Voorzitter
Else Bruining  
Marty van Koetsveld  
Jonh van Loenhout  
Richard Mol  
Hans Peels  
Heidy Zwol van-Schilperoort  
   
Krabbentoernooi Exploitatie [email protected]
Harry Bakx  
Jesse Brouwers  
Koert van den Bergh  
Koen Bernaards Voorzitter
Corry Berserik  
Espen van Ginneken  
Maud van Gorsel  
Jette van den Kieboom  
Lara Lallitsch  
Chiel van der Voorde  
Lieke Steevens Voorzitter
Marion Weijts-Roodenburg  
Evelien van Beers  
Bas van Zwol  
Sonja Dekker  
Jorg Maartense  
Luca Dekker  
Toby de Klerk  
Tob Lobbezoo  
Hil van Tol  
Denise van Doremalen  
Fleur van Paassen  
   
Krabbentoernooi Wedstrijdleiding [email protected]
Rob Hommes Voorzitter
Lotte Bernaards  
Max van de Avert  
Yannick Smolders  
Kirsten Maartense  
Robin Rampaart  
Annelijn de Vos-Heil  
Jelle van de Wouw  
Loes Siderius  
   
Clubkampioenschappen Senioren [email protected]
Jochem Witjes Voorzitter
Nicole van Gorsel-Bervaes  
Monique Horst-Musters  
Bob Janssen  
Danny van Meel  
Jeroen Leenders  
   
Competitieleiders [email protected]
Attie Zijderveld VCL Competitieleider senioren
Pytrik van Meurs VCL Competitieleider senioren
Yashvin Melissen VCL Competitieleider senioren
Monique Groffen VCL Competitieleider senioren
Milja Luijks VCL Competitieleider junioren
Leny van Olijve VCL Competitieleider junioren
Jeroen van Doremalen VCL assistent
Ingeborg van de Kreeke VCL assistent
   
Team Veiligheid [email protected]
Harry Bakx  
Rinze Barreveld  
Maarten van Beek  
Jan Blokland  
Yusuf Kaplan  
Marco Pekaar  
   
Dementievriendelijke vereniging [email protected]
Miranda Bernaards-Theuns  
Els Hoyer  
Elma Snoek-van Bedaf