Bestuur & Commissies

BESTUUR & COMMISSIES  
   
Bestuur  
Eric Herman [email protected]
Lieke Steevens [email protected]
Koen Bernaards [email protected]
Paul Kelling [email protected]
Milja Luijks-Borremans [email protected]
   
Kascommissie [email protected]
Bommel van Paasen  
Pytrik van Meurs  
Thom Heideman  
   
Ledenadministratie [email protected]
Nicole Herman  
   
Accountant [email protected]
Robbert Jan van Doremalen  
   
Financiele ondersteuning [email protected]
Rene Reusen  
   
Vertrouwenscontactpersoon vertrouwenscontactpersoon@smashboz.nl
Monique de Klerk  
   
Website [email protected]
Vacature  
   
Communicatie commissie [email protected]
Vacature  
Vacature  
   
Commissie Ledenbehoud en werving [email protected]
John Oosting  
Paul Kelling  
Sonja Dekker  
Annemarie van den Bergh  
Lotte van den Bergh  
Robert Wijnveen  
Eric Herman  
   
Sponsorcommissie [email protected]
Vacature Voorzitter
Dave Herman  
Robin van Koetsveld  
Eric Herman  
   
Ledencoach [email protected]
Sonja Dekker-Wisselink  
   
   
Bar Planning [email protected]
Corine Cuelenaere Planning Barbezetting
   
Exploitatie Clubhuis [email protected]
Corine Cuelenaere Voorzitter
Wilgo Feliksdal  
Jos van de Voorde  
Corry Berserik  
Kristel Nijs  
Gerry Matthijssen  
Jack Snepvangers  
Simone van Geffen  
Linh Pham  
Koen Bernaards  
Jan van der Wouw  
Iwan van de Merwe  
Harry Bakx  
Vacature (5)  
   
Accommodatiecommissie [email protected]
Harry Bakx Voorzitter
Chris van Bergen  
Ton van Bladel  
Jack Brussé  
Ben van Ditshuizen  
Leo Hagenaars  
Sjaan Musters  
Johan Kaan  
Johan Gebuis  
Leon van Veen  
Gert Ouwerling  
Nico Timmermans  
Sjaan Verbogt  
Geert Verschuren  
Marcel Valk  
Hans Peels  
Lex van Leeuwen  
Hendrie Bogaers  
Philip Haast  
Jos van de Voorde  
Ad Buckens (adviseur)  
   
Baanonderhoud  
Leo Hagenaars  
Co Heynen  
Sjaan Verbogt  
Rien Reemers  
Hil van Tol  
   
Evenementen [email protected]
Frederique van de Velde Voorzitter
Espen van Ginneken  
Loes Siderius  
Vacature  
   
Interne Competitie [email protected]
Yusuf Kaplan  
Alex Hopstaken  
Lieke Bogaers  
Jack Snepvangers  
   
Starters Toernooi [email protected]
John Oosting  
Romy Oosting  
Patricia Blok - Witberg  
Katrijn Zurhorst - Tendijck  
Jose Kok - van Loenhout  
   
Mixavonden [email protected]
Lieke Bogaers  
Jack Snepvangers  
Yusuf Kaplan  
Linh Pham  
   
Senioren+ Commissie [email protected]
Jeroen Mangnus Voorzitter
R. van Efferen  
Andries van Riessen  
Jos van de Voorde  
Marieke Verschuren-Schonk  
   
Hereninloop [email protected]
Harry Bakx  
Johan Kaan  
Ton van Bladel  
Jos van de Voorde   
   
Damesinloop  
Els Hoyer  
Eef Bakx  
   
Jeugd [email protected]
Milja Luijks-Borremans Voorzitter
Annemarie van den Bergh  
Lotte van den Bergh  
Koert van den Bergh  
Espen van Ginneken  
Vera van Berkum  
Niels van Broekhoven  
   
JC NEXT GENERATION [email protected]
Femke Luijks  
Elyse Lameir  
Cas Kemperman  
   
Peperbustoernooi [email protected]
Niels van Broekhoven  
Vera van Berkum  
   
Beheerders [email protected]
Harry Bakx  
Eef Bakx-Adam  
Jos van de Voorde  
Gert Ouwerling  
Corry Berserik  
Co Heynen  
Sjaan Verbogt  
Renny Heijnen - Bakx  
Dimphy Verbogt - Weijts  
   
Technische commissie [email protected]
Jeroen van Doremalen  
Bernice van de Velde Voorzitter
Migiel de Vos  
Milja Luijks-Borremans  
Robert Wijnveen  
   
Het Smash Open [email protected]
Marc Groffen Voorzitter
Kim Baars  
Eefke Franken  
Dustin Tummers  
Aniek van de Wouw  
Rik Korevaar  
Lieke Bogaers  
Djanmar Sorber  
   
Krabbentoernooi Exploitatie [email protected]
Harry Bakx  
Koen Bernaards Voorzitter
Eef Bakx  
Espen van Ginneken  
Jette van den Kieboom  
Lieke Steevens Voorzitter
Marion Weijts-Roodenburg  
Evelien van Beers  
Leon van Veen  
Jorg Maartense  
Luca Dekker  
Toby de Klerk  
Rob Lobbezoo  
Jennifer Stoop  
Mick Theuns  
Ruben van Berkum  
Marc van Bedaf  
Dave Herman  
Els van Elzakker  
Koert van de Bergh  
Maud van Gorsel  
   
Krabbentoernooi Wedstrijdleiding [email protected]
Rob Hommes Voorzitter
Lotte Bernaards  
Kirsten Maartense  
Annelijn de Vos-Heil  
Jelle van de Wouw  
Loes Siderius  
Pim Felius  
Yannick Smolders   
Frederique van de Velde  
Bernice van de Velde  
Steven Peels
 
Danny van Meel
 
Robin Rampaart
 
Femke Luijks
 
 
 
Clubkampioenschappen Senioren [email protected]
Patrique Wildenberg Voorzitter
Linh Pham  
Monique Horst-Musters  
Danny van Meel  
Jeroen Leenders  
Bianca van Broekhoven  
Pim van Dijk  
Vacature  
   
Competitie commissie [email protected]
Pytrik van Meurs VCL Competitieleider senioren
Yashvin Melissen VCL Competitieleider senioren
Milja Luijks-Borremans VCL Competitieleider junioren
Erik Groen  
Yolanda Groen  
Tamara Stilma  
Jelle van de Wouw  
Jorg Maartense  
Vera van Berkum VCL Competitieleider junioren
   
Team Veiligheid [email protected]
Eric Herman voorzitter
Rinze Barreveld  
Maarten van Beek  
Jan Blokland  
Yusuf Kaplan  
Marco Pekaar  
   
Team Padel  
Migiel de Vos voorzitter
Jack van den Brink  
Rob Hommes  
Linh Pham  
Loes Siderius  
Ton de Klerk  
Frederique van de Velde  
   
Dementievriendelijke vereniging [email protected]
Miranda Bernaards-Theuns  
Els Hoyer  
Ingrid van der Meeren