Onze vereniging dementievriendelijk

22 juni 2020


Dat wil zeggen dat er nu een groot aantal leden deze training gevolgd heeft, dat het bestuur en de ledenvergadering beleid hebben vastgesteld met de ambitie “Om ook kwetsbaar wordende leden zo lang mogelijk binnen boord te houden en actief bij ons koor en bij de activiteiten op de
tennisbanen”, bij Smash en Ltc De Zoom.

Door de Corona problemen heeft onze werkgroep een tijdlang haar activiteiten en ambities op een laag pitje gezet, maar is nu weer bijeengekomen om te brainstormen over nieuwe activiteiten om onze leden en andere verenigingen voortdurend in de spiegel te laten kijken en te informeren.
Binnenkort laten we jullie weten welke ideeën we bedacht hebben.

Maar wanneer jullie suggesties voor ons hebben om activiteiten te ontwikkelen, denk hierbij aan een informatie bijeenkomst, of graag onderwerpen over dementie besproken willen hebben, laat het ons weten. We moeten samen voortdurend de uitdaging in beeld houden: iedereen moet binnen boord blijven en mee blijven doen.

We verwijzen nog maar een keer naar de website www.samendementievriendelijk.nl,
Hier worden voortdurend nieuwe filmpjes getoond over situaties bv. op de tennisbaan, op straat in de buurt, in de winkel, in het openbaar vervoer e.a. met tips over hoe om te gaan met mensen met dementie die wij tegen komen in die situaties. Echt de moeite waard om deze filmpjes te bekijken en de vragen te beantwoorden. Succes weer allemaal op de baan en graag tot nader bericht. Weet ons te vinden wanneer je met vragen zit over het niet pluis gevoel bij je medespeler. Samen
kunnen we veel!


De Werkgroep leden: Miranda Bernaards, Elma Snoek, Els Hoyer, Paul Korzilius,
Addy Verhagen, Albert Martens en Martien van Leeuwen.

Nieuwscategorieën